Participa cineva la conferinta Trans Europe Halles, 16-20 octombrie?

Salutare!

M-am bucurat mult să primesc anunțul acesta, și văd asta ca pe o oportunitate să găzduim măcar o întâlnire cu comunitățile EdgeRyders - Team 2021. Nu știu dacă ei mai au loc în program, iar noi nu suntem membrii oficiali în rețeaua TEH, însă poate am putea propune împreună ceva.

Voi ce planuri aveți?
Înteleg că se va întampla la noul spațiu Faber?

1 Like

Hey Noemi,

Noi suntem aici in Timisoara si trebuie sa participam, asta e clar.

Sigur ca ne bucuram sa va fim si gazda! Ai vazut ultima data! :slight_smile:

Deci da, hai sa facem o intalnire pe masura sa vedem ce si cum putem faca impreuna.

Suntem pe baricade: @Ionel, @simona.fit, @MihaT, @alexandra_rigler.

Zile faine sa aveti!

Vali

2 Likes

Salut!
Între 14 și 19 avem CiviCultura în cele 4 scene urbane - http://www.civicultura.ro/program/
(poate se leagă/ poate se dezleagă…)

Super, hai sa ne auzim vineri/ luni/ marti?

Ideea mea ar fi sa propunem o sesiune in care sa exploram modele de coordonare pentru actiuni comune de mobilizare urbana. Cred ca fiecare avem exemple de bune practici. Civicultura cu scenele urbane, Edgeryders cu platforma online de impartasire de experiente, si mai nou jocuri urbane etc (trebuie sa ne gandim ce ar fi mai util…)
Daca am putea sa gazduim sesiunea in cadrul adunarii TEH ar fi superb. Oricum, ne gandim fiecare la posibilitati?

@Ionel @simona.fit @MihaT @alexandra_rigler puteti completa doodle-ul cu disponibilitatea fiecaruia?

Multu’!

Completat doodle, Noemi! Va trebui sa ne tii o micro-sesiune despre ce e in spatele conceptului de urban gaming!

Pe curand!

1 Like

Se pare ca luni la 19:00 ora Romaniei e cea mai potrivita data pentru intalnire,
O puneti in calendar si ne auzim atunci pe skype?

xx

1 Like